1. Ana Sayfa
  2. Hastalıklar

CZN Burak Hastalığı Nedir?

CZN Burak Hastalığı Nedir?
CZN Burak Hastalığı Nedir?
0

CZN Burak’ın hastalığının ne olduğu, Burak Özdemir’in sosyal medya hesabından paylaşılan bazı fotoğraflar nedeniyle takipçileri arasında merak konusu olmuştur. Sosyal medya hesabından birkaç fotoğraf paylaşımında bulunan CZN Burak’ın paylaştığı fotoğraflarda kendisine damar yolu açıldığı, burnunda oksijen desteği bulunduğu ve hastane sedyesinde yattığı görünmekteydi. Bu nedenle takipçileri tarafından CZN Burak’ın bir tür operasyon geçirdiği düşünüldü. Kısa süre sonra Burak Özdemir’in beyin tümörü olduğu iddiası ortaya atıldı. Takipçilerinin geçmiş olsun yorumlarına yaptığı paylaşımla teşekkür eden CZN Burak, aynı zamanda paylaşımında kötü bir durum olmadığını yalnızca küçük bir kontrol için hastaneye gittiğini açıkladı. Küçük bir kontrol için hastaneye gittiğini açıklayan CZN Burak’ın ne için kontrole gittiği ve hastanede yattığı bilinmemektedir. Aynı zamanda CZN Burak’ın “kötü bir durum yok” diyerek beyin tümörü olduğu iddialarını bertaraf etmesinden sonra bilinen herhangi bir hastalığı görünmemektedir.

Başlıklar

CZN Burak Kimdir?

CZN Burak diğer adıyla Burak Özdemir, ülkemizde ve yurt dışında ünlü bir lokanta zinciri sahibi aynı zamanda aşçıdır. CZN Burak, “Hatay Medeniyetler Sofrası” adı verilen lokanta zincirinin sahibidir. Sosyal medyada kameraya gözünü ayırmadan bakıp sürekli gülümseyerek yemek hazırladığı videolarla tanınmış ve internet fenomeni haline gelmiştir. Kameraya bakıp devamlı gülümseyerek Anadolu ve Arap mutfağına ait yemekleri hazırlayan CZN Burak, yurt dışında “smiley bae” olarak tanınmaktadır. Yurt içinde ve yurt dışında ünlü kişilerin isimlerini yazdığı büyük yemek sunumları hazırlaması ile ön plana çıkmaktadır. Aslen Hataylı olan Burak Özdemir, İstanbul’da yaşamaktadır.

CZN Burak Lakaplı Burak Özdemir’in Hastalığı Ne?

CZN Burak’ın hasta olduğunu gösteren sosyal medya paylaşımı, Burak Özdemir’in sevenleri için üzücü bir haber oldu. Sosyal medya hesabından damar yolu açılan kolunu ve oksijen desteği aldığı görülen fotoğrafını paylaşan CZN Burak, paylaşımı yaptıktan kısa bir süre sonra sevenleri tarafından geçmiş olsun mesajları aldı. Yalnızca fotoğraf paylaşımı yapıp hastalığını açıklamayan CZN Burak hakkında çok süre geçmeden beyin tümörü olduğu iddiaları ortaya atıldı. Bir süre sonra açıklama yapan CZN Burak, herhangi bir hastalığı olmadığını, kendisine yalnızca bir kontrol işlemi yapıldığını ve kötü bir durum olmadığını yine yaptığı bir sosyal medya paylaşımıyla açıkladı. Herhangi bir hastalığı olmadığını açıklayan ve beyin tümörü olduğu iddiası için “kötü bir durum yok” diyerek açıklama yapan CZN Burak’ın hangi nedenle doktor kontrolüne gittiği bilinmemektedir. CZN Burak lakaplı Burak Özdemir’in bilindiği kadarıyla herhangi bir hastalığı bulunmamaktadır.

CZN Burak Neden Ameliyat Oldu?

CZN Burak Neden Ameliyat Oldu?

CZN Burak’ın ameliyat olduğu iddiaları, Burak Özdemir’in sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla ortaya atıldı. Sosyal medya hesabından hastane sedyesi üzerinde damar yolu açıldığı ve oksijen desteği aldığını gösteren fotoğraflar paylaşan CZN Burak’ın takipçileri, Burak Özdemir’in ameliyat olduğunu düşündü. Kısa süre sonra CZN Burak’ın beyin tümörünün olduğu iddiaları ortaya atıldı ancak CZN Burak sosyal medyadan yaptığı açıklama ile kötü bir durum olmadığını yalnızca küçük bir kontrole gittiğini belirtti. Ameliyata girdiği izlenimi uyandıran fotoğraflar nedeniyle operasyon geçirdiği düşünülen CZN Burak, yaptığı açıklamayla hastaneye yalnızca küçük bir kontrol için gittiğini duyurdu. CZN Burak lakabıyla bilinen Burak Özdemir’in şu an için bilinen herhangi bir rahatsızlığı bulunmamaktadır.

Ayrıca Baloncuk Hastalığı Nedir? Bilgilerine bakabilirsiniz.

CZN Burak’ın Beyninde Tümör Mü Var?

CZN Burak’ın beyninde tümör olduğu iddiaları, Burak Özdemir tarafından sosyal medya hesabından paylaşılan birkaç fotoğraf nedeniyle ortaya çıktı. Sosyal medya hesabından kendisine damar yolu açıldığını ve oksijen desteği aldığını, hastane sedyesinde oturduğunu gösteren fotoğrafları paylaşan CZN Burak, takipçileri arasında hızla beyninde tümör olduğu iddiasının yayılmasına neden oldu. Paylaşılan fotoğraflar nedeniyle operasyon geçirecekmiş gibi görünen CZN Burak daha sonra yaptığı açıklamada küçük bir kontrole gittiğini ve kötü bir durum olmadığını söyledi. Beyninde tümör olduğu iddiasını “kötü bir durum yok” açıklamasıyla bertaraf eden Burak Özdemir’in hangi sebepten dolayı hastane kontrolüne gittiği bilinmemektedir. Yaşananların ardından CZN Burak’ın herhangi bir rahatsızlığı bulunmadığı ve sağlık durumunun iyi olduğu bilinmektedir.

Burak Özdemir Sağlık Durumu Nasıl?

CZN Burak’ın sağlık durumu, sosyal medya hesabında paylaşmış olduğu bazı fotoğraflar nedeniyle takipçileri arasında merak konusu oldu. Sosyal medya hesabında kolundaki damar yolunun ve burnundaki oksijen desteğinin göründüğü aynı zamanda hastane sedyesinde uzandığı görülen bazı paylaşımlar yapan Burak Özdemir’in takipçileri CZN Burak’ın bir tür operasyon geçirdiğini düşünerek geçmiş olsun mesajlarını iletti. Paylaşılan fotoğrafların ardından kısa bir süre sonra CZN Burak’ın beyin tümörü olduğu iddiası ortaya atıldı. Ancak bu iddialar üzerine CZN Burak sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada kötü bir durum olmadığını yalnızca küçük bir kontrole gittiğini belirtti. Hasta olduğu iddialarını yaptığı açıklamalarla bertaraf eden CZN Burak’ın neden hastanede kontrole gittiği bilinmemekle birlikte bilinen bir hastalığı bulunmamaktadır. Bu nedenle CZN Burak lakabıyla bilinen Burak Özdemir’in sağlık durumu oldukça iyidir ve herhangi bir hastalığa sahip olduğu bilinmemektedir.

Yorum Yap